DIGITAL | PERFORMANCE MARKETING AGENCY
hakkımızda

IQUEEM, 2008 yılında Antalya merkezli olarak kurulmuş turizm sektörüne özel hizmetler üreten Dijital ve Performans Pazarlama ajansıdır.

2011 yılında Akdeniz bölgesinin ilk Google Partner ajansı olma başarını elde etmiştir. 2015 yılında İstanbul, 2017 yılında Frankfurt ofislerini açarak global hizmet vermeye başlamıştır. 2018 yılı itibari ile Mail.Ru ve Yandex platformlarının da partneri olmuştur.

IQUEEM, 2019 yılı itibari ile turizm sektöründe en fazla reklam bütçesi yöneten bir kaç ajanstan biri haline gelmiştir. Bununla birlikte Türkiye’de Google ve Mail.Ru platformlarında başarı hikayesi yayınlanan turizm odaklı tek ajans olma başarısını göstermiştir.

Doğru hedef kitle, doğru reklam ve doğru bütçe mottosu ile ilerleyen IQUEEM, hizmet sunduğu işletmelerde ciro hedefli olarak çalışmakla birlikte marka bilinirliğini de artırarak işletmelerin dijital dünyada kalıcı bir ayak izi bırakmasını sağlamaktadır.
Uzman kadrosu ile IQUEEM, deneysel pazarlama teknolojilerini de takip ederek müşterilerine en uygun pazarlama stratejilerini kurgulamak için çalışmaktadır.

IQUEEM, 2018 yılı itibari ile TripAdvisor tarafından Türkiye ofisi olarak yetkilendirilmiştir. Turistik işletmelerin TripAdvisor platformlarına yönelik geliştirmeleri ve pazarlama çalışmaları için performans artırıcı yöntemler ile ilgili eğitimler sunmaktadır.

IQUEEM, 2022 yılı itibari ile Türkiye'deki ajansların sadece %3'üne sunulan Google Premier Partner ünvanını almaya hak kazanmıştır. 

BAŞARI HİKAYELERİ;

Google ile iş birliği yapan Lujo Hotel, marka bilinirliğini %240 artırdı

Как премиум-отелю в Турции увеличить продажи на 300%

IQUEEM Dijital Pazarlama Ajansı’na Google’dan Büyük Ödül!

Google’dan IQUEEM’e Premier Partner ünvanı


hizmetlerimiz

DİJİTAL PAZARLAMA
PERFORMANS PAZARLAMA
KREATİF STRATEJİ GELİŞTİRME
DİJİTAL İLETİŞİM STRATEJİSİ GELİŞTİRME
INFLUENCER PAZARLAMA
MARKA TASARIMI
UX / UI TASARIM
WEB UYGULAMA GELİŞTİRME
SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ
ÇAĞRI MERKEZİ KURGU GELİŞTİRME
DATA VE ANALİZ
İÇERİK ÜRETİMİ
PRODÜKSİYON 

müşterilerimiz
tripadvisor

Dünyanın en büyük seyahat ve yorum sitesi olan TripAdvisor 200’ü aşkın rezervasyon sitesinden fiyatları karşılaştırarak müşterinin ideal otelinde en uygun fiyatı bulmasına yardımcı olur.

TripAdvisor Oteller hakkında en çok ve en doğru bilgiyi, 500 milyondan fazla tarafsız gezgin yorumunu, ve en güncel otel görsellerini toplar ve paylaşır. Bu sayede müşterilerin otel, restoran ve gezilecek yer ararken doğru kararı verebilmelerini ve akıllıca rezervasyon yapabilmelerini sağlar.

Seyahat etmenin gücüne inanan kalabalık bir ekip tarafından yönetilen TripAdvisor Rezervasyon yaptıracağınız sırada günün en uygun fiyatlarını sunmak için 200'ü aşkın sitede anlık arama yaparak otellerde %30'a kadar tasarruf etmenize yardımcı olur.

Ayrıca ucuz uçak biletleri, ücretsiz seyahat rehberleri, tüm dünyadan kiralık yazlık kayıtları, hemen hemen her destinasyon vb. hakkında öneriler içeren popüler forumlar da bulabileceğiniz TripAdvisor'ın, 440 milyon indirme işlemi ile dünyanın en çok indirilen ücretsiz seyahat uygulaması, vazgeçilmez bir seyahat arkadaşıdır.

IQUEEM, TripAdvisor markasının Türkiye'deki tek yetkili resmi ajansıdır.

iletişim
Ofislerimiz

Merkez: Güzeloba Mahallesi Havaalanı Caddesi Aslan Plaza 102/102 07230 Muratpaşa/ANTALYA

İstanbul: Levent Mahallesi Cömert Sokak Yapı Kredi Plaza C Blok Kat: 17 No: 40 Beşiktaş/İSTANBUL

Frankfurt: Lyoner Str. 14, 60528 Frankfurt am Main, ALMANYA

Telefon

+90 242 316 33 27

E-Posta

info@iqueem.com